West-Vlaanderen  
Art Illustria vzwStadeninfo@illustria.be                           Volg ons op Facebook
De LadderRoeselare vzw.deladder@skynet.be                
De Vlaemsche StooringheWaregemdimdhondt@gmail.com                 Volg ons op Facebook
Folk RoesRoeselare folkroes@hotmail.com                  Volg ons op Facebook                
Rodenbachkring RoeselareRoeselare                                                   Volg ons op Facebook
Vereniging Ontspanning en Volksontwikkeling VOVOOostendevovo.vzw@skynet.be
RodenbachfondsZwevegemjohan.rollez@telenet.be                 Volg ons op Facebook
Vlaamse VriendenkringMeulebekejohan127@hotmail.com
Vlaamse KringDammereginaldtrypsteen@telenet.be
Vlaams Studie en Vormingskring VSVKIzegemj.deknudt@skynet.be                    Volg ons op Facebook
Informativa Bruggewerner.vanhoutte@telenet.be        Volg ons op Facebook
VZW Jan HeemOostrozebekesteven.bovijn@telenet.be
Zen-Yin  Waregeminfo@zen-yin.be
Rodenbachfonds KortrijkKortrijkParmentierst@gmail.com
   
AntwerpenGemeente 
Blauwvoetgemeenschap Edegemjan_michiels1@hotmail.com
   
Kulturele Kring Jan Puimège Wommelgemzurings@telenet.be 
De Cammer Merksemannys.peter@telenet.be
Flanders Computer Club Ekerenfrank.vangoolen@gmail.com
Molshoop/BeestenbosMollandergeyzen@hotmail,com            Volg ons op Facebook
Vlaamse Kring De Scheldemeeuw Zwijndrechtvanhoorickh@skynet.be
Vlaamse Kring Edegem Edegemjanstoffelen@skynet.be
Vlaamse Kring Lint Lintveerleschonkeren@msn.com
Vlaamse Kring Volksontwikkeling Borgerhout 
Vlaamse Vriendenkring  WommelgemWommelgemstan.geel@proximus.be
Den HeksenketelRanst rafguetens@hotmail.com
   
Oost-VlaanderenGemeente 
Amedee Verbruggenkring Belsele Belseleguido.stevens@scarlet.be             Volg ons op Facebook
Amedee Verbruggenkring Temse Temse 

Vzw Vrouwencentrum 

Sint-Niklaas vzwvrouwencentrum@skynet.be    Volg ons op facebook
Dr Jozef Goossenaertskring Lochristi Lochristiraf.cosyns@skynet.be
Gentse Vrije Fotografen Gent Gentg.v.fotografen@hotmail.com 
Vlaamse Cultuurkring Lokeren Lokerenvlaamsecultuurkringlokeren@gmail.com            Facebook   
   
Vlaams-BrabantGemeente 
t Smiske Asse Asserein@tsmiske.be                               Volg ons op Facebook
Mallepietje Asse Asejoke.van.horenbeeck@gmail.com        Volg ons op Facebook
De Wereld is Klein HerentHerentlieve.devijver@telenet.be
Rodenbachfonds Hoeilaart Hoeilaartdanny.derudder@telenet.be               Volg ons op Facebook
  philippe.ghekiere@telenet.be
  family@sanders.org
   
Vlaanderen Morgen Rotselaar Rotselaar           Vlaanderen.morgen@gmail.com 
Vlaamse Vleugels Sint-Pieters-Leeuw St.-Pieters-Leeuwguido.vanbelle@pandora.be
  am.vanbelle@telenet.be
Vlaamse Werkgroep De Vrede Vlezenbeek Vlezenbeekgust.crabbe@telenet.be
  jan.quinart@telenet.be
DSIC Dilbeek Dilbeekwilly.segers@telenet.be
Vlaamse Kring Lennik Lennikjeannineenpiet@gmail.com
Pajottenlands Centrum Lennik Lenniketienne.van.vaerenbergh@telenet.be
ONAV Lennik Lennikvandersypt551@hotmail.com
Pajottenlands Jongerencentrum LennikLennikwim.durang@gmail.com
Rodenbachfonds VilvoordeVilvoordeerwin.vandervelde@telenet.be
Streekvereniging Zenne en ZoniënHalle en omgevingroger.swalens@telenet.be